Prednáška: “Vývoj PC hry bez kapitálu a skúseností”

V rámci seminára Bez(a)dis sa 3.12.2014 uskutoční prednáška Vývoj PC hry bez kapitálu a skúseností. Prednášať bude Martin Bačo, spoluzakladateľ košického indie štúdia Fishcow, ktoré stojí za hrou Gomo a momentálne pracuje na ďalších projektoch.

Vstup je bezplatný a všetci súťažiaci IHRY a ďalší záujemcovia o vývoj hier sú vítaní.

Prednáška sa uskutoční v stredu 3.12.2014 o 13:30 v “nonstop” miestnosti na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach (Jesenná 5 - mapa) - v historickej časti budovy na poschodí.

Viac informácií nájdete na Bez(a)dis stránke prednášky, prípadne ak potrebujete viac informácií, môžete sa spýtať v diskusii.

Táto prednáška by mala byť prvou zo série občasných prednášok a prípadne stretnutí týkajúcich sa vývoja hier. Ak robíte hry a chcete pomôcť slovenskej gamedev komunite, prezentovať svoj projekt alebo sa podeliť o svoje skúsenosti s tvorbou hier (inak povedané; ak máte návrh na prednášku), kontaktujte nás na adrese ihra[AT]science.upjs.sk alebo na fóre.