Výsledky

4. ročník (2015/2016)

Súťaž podporili

Stredné školy

1. Remember remember_img Denis Pikla
2. Gonar gonar_img Filip Farkaš
3. Cyber Prison cyber_prison_img Marek Kosť

Základné školy

1. Block World Adventure blockworld_img Dušan Havlík
2. Further to the Sand 2016 further_to_the_sand_img Jakub Lukáč, Filip Tumidalský
3. The Uprising povstanie_img Stanislav Gribushin

Študenti UPJŠ

1. Hra srdcia srdcia_img Patrik Bak
2. HitBlock hitblock_img Patrícia Szepesiová
3. HEROES heroes_img Michal Mižák

3. ročník (2014/2015)

Súťaž podporili

Stredné školy

1. Last Light lastlight_img Jozef Petro, Christopher Stupák
2. Trentsinium trentsinium_img Hubky (Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan)
3. Roland’s World rolandsworld_img Karol Dvorský, Miroslav Lenárt

Základné školy

1. Maze Box mazebox_img ESIOsoft (Juraj Marcin, Peter Tóth)
2. Hunter of the Year hunteroftheyear_img Dominik Sabol, Matúš Nohaj
3. Grand Race rolandsworld_img Filip Brutovský, Hugo Phan-Huy

Ostatní

1. NoooBoxes noooboxes_img Samuel Kupka

2. ročník (2013/2014)

PDF

Študenti UPJŠ

1. Bang! Šimon Javorský
2. Mlyn Marián Opiela
2. Švabliky Martin Glova
3. Chrobáky Alica Kačengová

Stredné školy

1. Stratená kniha Gabriel Kucer
2. The Dark Times Martin Liščinský, Michal Géci, Ján Šudák, Sebastián Kisela
3. 2547 Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan, Martin Bumbál, Ivana Zemanovičová (koordinátorka: Mgr. Miroslava Snidová)
3. Kingdom Slavomír Slovenkai
3. Awesome Tanks Matúš Ďuratný

Základné školy

1. Techno Reboot – Return of the Hero Tomáš Droba
2. Drive a Car Juraj Marcin, Peter Tóth
3. World of Fantasy Alex Herčko
3. Prison Escape Filip Brutovský
3. Mafia Game Matej Gleza

1. ročník (2012/2013)

PDF

Ceny podporili

Študenti UPJŠ

1. ICE Ferdinand Majerech, Libor Mališ, Dávid Horváth, Tomáš Nguyen
2. Aktivity Jakub Gregorek

Stredné školy

1. Notebook breakout Timotej Rybár, Peter Holeček
2. Pinguin’s problems Jozef Kaščák, Katarína Kovaliková
3. Fight for the flag Slavomír Slovenkai

Základné školy

1. Osmičky Juraj Mičko, Ivan Sivák
2. U-Vrap Eduard Lavuš, Richard Garlík, Jakub Mach, Samuel Oswald
3. Získaj noviny Hugo Hežel

0. ročník (2011/2012)

PDF

1. miesto študenti UPJŠ Chain Reaction Game Marek Šafárik
1. miesto stredné školy Insect Wars Jozef Lelič , Michal Ďurovec , Denis Fedor
1. miesto základné školy Black Hole Branislav Blažek , Juraj Jursa
Cena za multiplayer Star Shooter 1 Dominik Jeník , Matúš Orendáč
Cena za grafiku The Sheep Killer Štefan Gomboš , Peter Jesenský , Lukáš Šándor , Richard Klembala , Mário Heidecker , Marián Balažka
Cena za logickú hru Balls Alexandra Pistráková , Alica Piskorová , Jozef Lami
Cena za technológiu Arkanoid Peter Mikolaj
Cena za efektívny kód Pexeso Lukáš Uhoršcák
Cena za spracovanie loga Puzzle Martin Ondejka , Samuel Pellionis